Якщо ви хочете зберегти мозок здоровим, то варто регулярно їсти ці продукти!

Втрата пам’яті часто починає проявлятися з віком у багатьох людей. А також ця проблема також може легко виникнути в будь-який момент життя людини, короткочасна або тривала втрата пам’яті.

Лікування втрати пам’яті залежить від причини. У багатьох випадках це може бути оборотно при хорошій терапії. Наприклад, втрата пам’яті, викликана прийомом ліків, може бути вирішена просто шляхом заміни препаратів на інші.

Ось деякі з найбільш поширених причин, які можуть призвести до втрати пам’яті:

  • Алкогольні напої, тютюн, наркотики
  • Депресія, а також стрес і тривале нервове перенапруження
  • Неправильне харчування, а також проблеми з травленням
  • Черепна травма.
  • Інсульт
  • Безсоння, а також недостатня кількість годин нічного сну

Інші можливі причини втрати пам’яті включають гіпотиреоз, гіпертиреозу та інфекції, такі як ВІЛ, туберкульоз і сифіліс, які негативно впливають на психіку.

Натуральна медицина — це найефективніший спосіб поліпшити пам’ять і зупинити деменцію. Він працює аналогічно лікам, але повільніше, а також дає більш стабільний результат і не має побічних ефектів.

Насправді, кількість людей, які використовують трави і продукти для поліпшення пам’яті, збільшується. А найостанніші медичні дослідження виявили, що трави і деякі продукти допомагають функціонуванню мозку, а також зберігають здорову пам’ять.

Натуральні домашні засоби від втрати пам’яті:

Волоський горіх

Цей горіх допомагає поліпшити пам’ять. В результаті він дає синергетичний ефект. Особливо, коли ви вживаєте 20 грамів цього горіха з 10 грамами родзинок щодня.

Мигдальне молоко

Для поліпшення пам’яті необхідно пити мигдальне молоко (200 мл) натщесерце, а також не приймати їжу протягом як мінімум 2 годин після цього.

Розмарин

Розмарин відомий як трава пам’яті. Це відмінні ліки від забудькуватості і розумової втоми. Якщо ви хочете поліпшити свої розумові здібності, то пийте розмариновий чай хоча б раз у день.

Шавлія

Чай з шавлією покращує здатність концентруватися, знімає розумову втому і покращує пам’ять. Для отримання стабільних результатів необхідно пити чай 1 раз в день протягом 35-45 днів, а потім робити перерву і повторювати курс.

Журавлина

Це найбагатше джерело антиоксидантів, і недавні дослідження фактично довели, що журавлина може допомогти поліпшити короткочасну пам’ять.

Морква

Вони містять каротин, який покращує пам’ять. Робіть смузі з моркви і абрикосів.

Яйце

У них є лецитин, який може зберегти нервові клітини здоровими. Вживання 1-2 яєць щодня дає відмінні результати вже через 1-2 місяці.

Яблуко

Яблука та інші фрукти, багаті фосфором, такі як інжир, виноград, апельсини і фініки, служать для відновлення пам’яті. А також різні елементи, такі як вітамін B1, фосфор, калій, допомагають в синтезі глутамінової кислоти. В результаті ця кислота управляє руйнуванням нервових клітин.

Чорний кмин

Рекомендується вживання суміші з 1/4 чайної ложки чорного кмину і невеликої кількості меду. Це ще одне з природних домашніх засобів, корисних від втрати пам’яті.

Джерело: Будете здоровы