Добавки можуть бути втраченим рішенням у боротьбі із запальним абдомінальним жиром.

Регулярні фізичні вправи у поєднанні зі здоровим харчуванням – правильний спосіб схуднути. Однак звільнення від вісцерального жиру може і не вимагати таких напружених заходів. Є докази того, що турбота про кишечник може бути ключем до відновлення метаболічного балансу. Деякі дослідження навіть припускають, що стимулюючи здорові кишкові бактерії, добавки можуть значно зменшити черевний жир протягом 60 днів.

Все більше даних свідчить про те, що пребіотики та пробіотичні добавки можуть бути життєздатними варіантами лікування запалень і хронічних захворювань.

Пребіотики визначають як група поживних речовин, які живлять мікробіоту кишечника, систему мікроорганізмів у шлунково-кишковому тракті людини. Вони працюють, змінюючи склад мікробіома кишечника на краще та підтримуючи імунну систему.

Пробіотики, які є живими організмами, допомагають підтримувати здоровий баланс, допомагаючи травленню і полегшуючи проблеми зі шлунком.

При прийомі як добавки пребіотиків, так і пробіотиків можуть відігравати роль у боротьбі зі втратою вісцерального жиру. Нове дослідження було спрямоване на оцінку того, чи можуть переваги кожної добавки, пов’язані з кишечником, покращити метаболічне здоров’я. Порівняно з плацебо, добавки з пребіотиками/пробіотиками були пов’язані з 35% скороченням вісцеральної жирової тканини, але без зміни маси тіла або загального відсотка жиру в організмі.