На стан шкіри впливають багато факторів. Якщо в 50 ви виглядаєте на 30, це дуже здорово і викликає заздрість у оточуючих. А що якщо навпаки?

Зморшки, пігментні плями, втрата пружності – все це вкрай небажані факти для багатьох жінок. Але що змушує нашу шкіру старіти завчасно? Перш за все, це шкідливі звички. Доведено, що алкоголь і куріння згубно позначаються на стані шкіри. Тому, перш за все, потрібно позбутися шкідливих звичок.

Погіршити стан шкіри може вплив сонячних променів. Навіть прохолодного літа достатньо, щоб ваша шкіра відчула ефект згубного сонячного випромінювання. Тому потрібно обов’язково захищати шкіру за допомогою спеціальних засобів.

Читайте також:  Люди з гіпертонією стають схильні до діабету

Ще одна важлива обставина – хороший сон. Якщо ви постійно не висипаєтеся або ваш графік не дозволяє організму нормально вибудувати циркадні ритми, не варто дивуватися передчасно з’явилися ознаками старіння шкіри.

Потрібно звернути увагу на дієту. Велика кількість цукру і жирів погіршують стан шкіри. Крім того, їй може просто не вистачати поживних речовин. Тому важливо дотримуватися раціонального харчування і включити в меню корисні для шкіри продукти. Обов’язково вживати в день хоча б 300 грамів фруктів і овочів.

Звичайно, не варто забувати про воду. Для краси і здоров’я шкіри необхідно підтримувати нормальний рівень вологи. Тому, якщо ваша шкіра ніби «в’яне», зверніть увагу на свій питний режим – можливо, ви вживаєте занадто мало води.

Читайте також:  Продукти, які зміцнять ваш імунітет у сезон грипу та застуди