Недавнє випробування, проведене в Ізраїлі за участю пілотів винищувачів показало, що військовослужбовці, які регулярно споживають чорницю, можуть отримати тактичні переваги.

У той же час одне дослідження експертів з Японії показало, що ця ягода знижує напругу очей і допомагає при слабкій гостроті зору. Недавнє дослідження в Японії підтвердило переваги чорниці, яка допомагає зменшити зорову напругу. У Японії, споживачі купують невеликі флакони з соком чорниці, щоб отримати цей ефект.

Унікальні з’єднання у складі чорниці підвищують тонус і проникність стінок капілярів, що постачають зорові органи, що призводить до підвищення зору і поліпшення його функції в темряві. Також за даними європейських фахівців, чорниця здатна сповільнити утворення катаракти, захищає від глаукоми.

Читайте також:  Від холестерину та токсинів: чим корисний популярний фрукт

Більшість експертів сходяться на думці, що захисний ефект чорниці забезпечує висока концентрація антоціанів – фітосполук, які також відповідальні за інтенсивний синій колір цієї ягоди. Антоціани – антиоксиданти, які також благотворно впливають на серце, головний мозок і роботу травної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 ПРИЧИН РЕГУЛЯРНО ХАРЧУВАТИСЯ ЧОРНИЦЕЮ

ЧОРНИЦЯ ЗАХИЩАЄ ВІД НАСЛІДКІВ ЖИРНОЇ ДІЄТИ

ТАКІ КОРИСНІ ЯГОДИ

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News