Експерт в області дієтології Елізабетта Макорсіні назвала найкорисніші продукти для поліпшення обміну речовин. Серед них виявилися цитрусові, гострі продукти і молочні.

Італійський експерт повідомила, що при схудненні недостатньо лише фізичної активності. Необхідно ще й правильно підібрати раціон харчування, щоб домогтися стрункої фігури.

Перша категорія продуктів, які розженуть метаболізм – гострі. Часник, гірчиця, чилі, хрін, імбир містять високу кількість капсаїцину. Він пригнічує апетит і покращує розщеплення жирів.

Молочні продукти корисні не тільки для кісток, але і для схуднення. Їх вживання стимулює спалювання жиру, при цьому м’язи залишаються недоторканими. Однак є один нюанс: це повинні бути продукти низької жирності без підсолоджувачів і добавок.

Грейпфрут прискорює метаболізм завдяки вмісту сильних антиоксидантів нарингіну і нарингеніну. Плюс до цього, вони знижують рівень «шкідливого» холестерину.

Також італійський експерт рекомендує пити зелений чай і їсти жирну морську рибу, багату Омега-3. Вони допомагають контролювати рівень ситості і стимулюють обмін речовин.