Рак — захворювання, що швидко зростає, але додавання в раціон суперпродуктів може допомогти придушити зростання пухлини. В одному дослідженні було виявлено, що одна привернула увагу вчених ягода знижує зростання ракових клітин на 60 відсотків лише за 24 години.

Причини раку залишаються невловимими, що ускладнює розробку ліків. Хоча поширення таких методів лікування, як хіміотерапія та променева терапія, значно покращило показники виживання, профілактика залишається найкращим варіантом. Аронія завдяки своїй високій антиоксидантній активності може зменшити зростання раку за короткий проміжок часу в 24 години.

Плід, також відомий як ягода чорноплідної горобини, добре відомий своїм гірким смаком і вирощується для використання в таких рецептах, як пироги та смузі.

В останні десятиліття він привернув увагу медичних експертів своїми потужними протираковими агентами та фітохімічними речовинами. Фітохімічні речовини, яких особливо багато в аронії, включають антоціанін та фенольні кислоти. Антоціанін, пігмент, який, як відомо, надає аронії характерного темно-червоного та фіолетового кольору, може забезпечувати захист від таких захворювань, як рак. Аронія є одним з найбагатших джерел рослинних антиоксидантів, поряд з чорницею та броколі.

Антиоксиданти важливі, тому що вони видаляють вільні радикали з клітин організму та запобігають ушкодженню, викликаному окисленням, яке є попередником багатьох типів захворювань.

Дослідники виявили, що антоціани (антиоксиданти) у фруктах особливо ефективні у зниженні ризику раку товстої кишки. Дослідження показало, що 50 мг екстракту аронії знижують ріст клітин раку товстої кишки на 60 відсотків через 24 години.