Експерти назвали головні причини збільшення ваги, а також способи боротьби з ним. За їхніми словами, збільшенню кількості зайвих кілограм сприяють малорухливий спосіб життя, нестача сну та куріння.

Сидячий спосіб життя – ось що, на думку дослідника Джо Хенсона, впливає накопичення жиру області живота. Окрім збільшення ваги, нестачі спорту чи будь-якої іншої активності може спровокувати розвиток таких хронічних захворювань, як цукровий діабет, або призвести до проблем із серцем. Щоб схуднути, дуже важливо займатися регулярними тренуваннями, наприклад виконувати аеробні вправи.

Дієтолог Ерін Коулман рекомендує також переглянути свій раціон і потім зменшити споживані калорії. В ідеалі з’їдати на 500-1000 кілокалорій менше, ніж буде витрачено організмом. В іншому випадку схуднути практично неможливо.

Завадити схуднення може недостатня кількість сну. Це пояснюється тим, що порушення режиму провокує в організму більше споживання калорій, через що людина сильніше хоче їсти. Як результат – збільшення ваги.

Останньою причиною було позначено куріння. На думку доктора медичних наук Сью Педерсен, тютюнові вироби впливають на вироблення кортизолу. Гормон може спровокувати відкладення жиру в ділянці живота. У жінок, у свою чергу, нікотин зменшує кількість естрогену, який виробляється, що також веде до набору ваги.