Гвоздика вважається однією з найвідоміших прянощів. Вона кілька століть використовувалася як у кулінарії, так і при лікуванні хвороб. І ось чотири причини додати її до свого раціону.

Дієтолог Синтія аль-Хадж відзначає, що найчастіше гвоздика застосовується при лікуванні різних респіраторних хвороб. У тому числі застуди, грипу, біль у горлі, бронхіту, пневмонії, пише Sayidaty.

Якими ще перевагами для здоров’я має гвоздика і, відповідно, чай з неї?

Полегшення симптомів астми. Відбувається це рахунок унікальних сполук, які входять до складу гвоздики. Також вона може допомогти при спазмі, інфекціях дихальних шляхів. Завдяки розслабленню м’язів гортані та послабленню впливу алергенів на дихальні шляхи людині з астмою стає легше.

Боротьба з деякими видами раку. Наприклад, з раком молочної залози, стравоходу, легенів. Пов’язано це з тим, що до складу гвоздики входять антиоксиданти та евгенол.

Підвищення стійкості до ковід. Особливо корисна гвоздика на ранніх стадіях хвороби. Вся річ у тому, що в рослині міститься кілька потужних флавоноїдів, а ще вона стимулює роботу імунної системи.

Підвищення опірності організму при ангіні та застуді. У результаті ви опинитеся захищені від пневмонії.