Багато дорослих та дітей страждають від ускладнень ГРВІ, зокрема від тонзиліту, трахеїту, бронхіту та гаймориту. Це відбувається тому, що імунна система не справляється з вірусним збудником або бактеріальною інфекцією, що приєдналася, і запальний процес поширюється в різних відділах дихальних шляхів.

Високу ефективність при лікуванні ускладнень ГРВІ показують препарати на рослинній основі, такі як комплексний препарат Синупрет. Крім того, подібні комплекси призначаються лікарями як профілактика ускладнень і для підтримки імунітету у дорослих та дітей у період міжсезоння, навесні та восени. Сьогодні ми детально розглянемо Синупрет таблетки: як приймати та що входить до складу — читайте далі.

Склад таблеток Синупрет

Препарат Синупрет – лікарський засіб, активними компонентами якого є лікарські рослини. На відміну від багатьох рослинних препаратів, Синупрет має доведену ефективність, яка підтверджена безліччю клінічних та лабораторних досліджень. Завдяки цьому Синупрет у різній формі призначають при синуситі, гаймориті, а також при гострому та хронічному запальному процесі придаткових носових пазух у дітей та дорослих.

До складу препарату входить:

  • Трава тирличу, яка відрізняється властивостями заспокоювати гострі напади кашлю, пом’якшувати слизову оболонку бронхів та покращувати відхаркування мокротиння.
  • Суцвіття бузини, які мають високу ефективність у разі виникнення запальних процесів носогорла. У народній медицині широко використовується відвар з квіток бузини як оральні полоскання.
  • Трава щавлю має протимікробну, антиоксидантну особливість, що актуально для запальних процесів, спричинених бактеріальною мікрофлорою. Рослина також допомагає підвищити опірність організму.
  • Первоцвіт допомагає при запальних процесах у верхніх та середніх відділах дихальної системи, а також відновлює енергетичні витрати організму.
  • Вербена має помірну заспокійливу дію, що допомагає організму швидко відновлюватись після перенесеної хвороби.

Синупрет таблетки: як приймати дітям та дорослим

Перед застосуванням препарату варто порадитися з лікарем і дотримуватися призначеної їм кратності, дозування та тривалості курсу лікування. Виробник в інструкції вказує такі рекомендації:

  • з 6 до 12 років приймати 3 рази на добу по 1 таблетці внутрішньо, запиваючи великою кількістю води;
  • від 12 років та дорослим по 2 таблетки тричі на день.

Тривалість курсу лікування становить 7-14 днів.

*На правах реклами