Обліпиха корисна для здоров’я не тільки у свіжому вигляді, а й у вигляді олії. До складу цієї ягоди входить безліч вітамінів, каротиноїдів, жирних кислот. І ось який ефект на вас чекає після вживання обліпихи.

Обліпиха відрізняється антиоксидантними та протизапальними властивостями, пише almayadeen. Більшість наукових досліджень на сьогодні пов’язані з вивченням користі саме олії обліпихи. Але ось у чому користь ягід обліпихи.

Підтримка здоров’я серця. Все тому, що в обліпихі багато флавоноїдів та жирних кислот омега (3, 6, 7, 9). Ще покращити роботу серця, знизити холестерин та зменшити запалення може пальмітолеїнова кислота.

Допомога у рятуванні від раку. Це доводять наукові дослідження. Справа в тому, що до складу обліпихи входять такі сполуки як кверцетин, кемпферол, ізорамнетин.

Поліпшення стану шкіри. Відбувається це завдяки тому, що обліпиха багато вітамінів і жирних кислот. Крім того, до складу олії обліпихи входять ситостерин і кампестерол, які роблять шкіру гладкою і більш еластичною.

Користь для товстої кишки. Екстракт обліпихи може зменшити запалення у товстій кишці, запобігає подразненню цього органу та забезпечує його захист за допомогою антиоксидантів.