Діабет 2 типу характеризується резистентністю до інсуліну, тобто несприйнятливістю клітин тіла до дії цього гормону. Це сприяє підвищенню цукру в крові і може привести до небезпечних для життя наслідків.

Деякі фактори ризику знаходяться поза контролем людини, але є ті, за якими можна стежити. Наприклад, вага, яка в основному залежить від дієти. Вчені з’ясували, який продукт пов’язаний зі зниженням ризику появи цього захворювання.

Згідно з дослідженнями, дієти з високим вмістом тваринних жирів впливають на резистентність до інсуліну. Тому їх споживання рекомендують обмежити на 30% від загальної кількість споживаних калорій. Вчені радять їсти продукти з ненасиченими жирами і омега-3 жирними кислотами.

Читайте також:  Названі поєднання продуктів, в яких їхня користь для здоров'я стає суттєвішою

Фахівці з Німецького центру досліджень діабету вирішили проаналізувати вплив різних видів жирів на розвиток захворювання і виявили, що рослинна олія безпосередньо пов’язана з більш низьким ризиком виникнення діабету. Уточнюється, що її кількість не повинна перевищувати 13 грамів на день, повідомляє Eat This, Not That!

Однак не всі рослинні олії отримали схвалення вчених. Так, вживання пальмової олії може мати негативні наслідки для здоров’я.

Доктор медицини Лінн Постон уточнила, що ці дослідження лише вказують на те, що люди, які їдять певну кількість цього продукту, мають менше шансів «заробити» діабет. За її словами, фахівці не заходять так далеко, щоб давати конкретні рекомендації по дієті.

Читайте також:  Головний секрет харчування для довгожителів