Лікар і телеведучий Олександр М’ясников розповів, які звички у вихідні можуть підірвати здоров’я. За його словами, головна шкідлива звичка будь-якої людини у вихідний день – прагнення «відіспатися».

У результаті через занадто довгий сон в суботу і неділю багато хто страждає від безсоння в робочі дні, збиваючи власні циркадні ритми активності, зазначив М’ясников. Результатом цього може стати набір ваги з перспективами цукрового діабету.

Другою шкідливою звичкою вихідного дня медик назвав переїдання. Якщо кількість калорій по вихідних перевищує здорову норму на регулярній основі, ми ризикуємо отримати ожиріння, діабет і хвороби серцево-судинної системи

Дуже небезпечне вживання тижневої дози алкоголю за один раз. Малі дози спиртного для людини допустимі, вважає М’ясников, а ось вже 150 грамів за один раз тягне ризики для здоров’я. Справа може закінчитися проблемами з серцем, гепатозом і цирозом печінки.

Четвертою шкідливою звичкою вихідних днів медик назвав гіподинамію. Любителі полежати на дивані ризикують набути ожиріння і всі супутні йому проблеми.