Фахівці дали кілька простих порад для захисту від вірусних захворювань за рахунок підвищення імунітету, повідомив Times Now. Вони рекомендують пити теплі рідини, бувати на свіжому повітрі, виконувати вправи.

Зараз, коли весь світ побоюється епідемії нового китайського коронавірусу, дуже важливо мати міцний імунітет, що забезпечує стійкість організму до інфекцій. Цього можна домогтися нескладними заходами.

Пити теплі рідини. Включайте в раціон овочеві супи, чай, починайте день з великої склянки теплої води – це підвищує імунну відповідь на віруси та інфекції. Особливо корисні рідини, які містять вітамін С.

Проводити час на сонці. Взимку потрібно намагатися бувати на свіжому повітрі навіть в похмуру погоду – організм все одно отримує дозу ультрафіолету. Сонячне світло відповідає за вироблення вітаміну D в організмі, що грає дуже важливу роль в зміцненні імунітету.

Читайте також:  Чи справді багаті люди розумніші за інших

Підтримувати гідратацію. Вода відіграє ключову роль в процесах імунітету. Незалежно від пори року медики радять пити достатньо води – це природним чином забезпечує профілактику інфекцій.

Виконувати фізичні вправи. Вони стимулюють кровотік, сприяючи видаленню мікробів з легенів і викликаючи збільшення виробництва лейкоцитів – клітин імунної системи, що борються з вірусами та іншими збудниками захворювань, що проникають в організм.