Кожен з нас представляє ідеальний заміський відпочинок по-своєму. Задовго до наміченої дати планує дозвілля, збирає валізи і фантазує про приємні хвилини в майбутньому. Мрії дійсно збудуться і очікування виправдаються, якщо до вибору бази відпочинку підійти серйозно. Як же правильно її підшукати?

Відпочинок після відпочинку

Кожна секунда життя городян – швидкісний вихор з перервами на сон і нетривалою відпусткою. Подумайте, чи хочете ви провести і витратити день в стомлюючій дорозі. Якщо ця думка лякає, тоді варто вибрати базу відпочинку, яка забезпечує доставку відпочиваючих до місця перебування або зручно розташована (легко дістатися на електричці, автобусі або власному автомобілі). Плюси:

 • дорога займає мінімум часу;
 • можна в будь-який момент повернутися додому;
 • не потрібна адаптація, що добре позначається на організмі (рекомендовано маленьким дітям та особам похилого віку);
 • доступна ціна відпочинку.

Наприклад, база відпочинку “Equides” розташована всього в 15 км від Києва (вул. Хрещатик). Тому якщо ви вирішите скористатися послугами таксі, у водія не виникне труднощів, як нас знайти. Детальніше на сайті – https://equides.com.ua/services/baza-otdyha/

Умови проживання та безпека

Відмінні побутові умови – це не тільки Ваш комфорт, але і здоров’я. Краще віддати перевагу тому місцю, де є можливість вибору номерів по комфортабельності. Так буде простіше підібрати варіант відпочинку по бюджету. Варто заздалегідь зв’язатися з представником організації і розпитати про наповнення номерів, наявності кухонної та побутової техніки в них, числі спальних місць і можливості розміщення гостей. Важливий і питання харчування. Відпочинок не буде повноцінним, якщо вам доведеться стояти біля плити і думати про продукти. Краще віддати перевагу тій базу відпочинку, яка пропонує триразове харчування і різноманітне меню.

Не можна забувати і про безпеку. Варто поцікавитися наявністю парковки, систем спостереження, місць для зберігання цінних речей та ін.

Цілі і призначення відпочинку

Повноцінна база відпочинку повинна відкривати можливості для будь-яких видів проведення дозвілля:

 • сімейного та корпоративного;
 • активного і спокійного;
 • оздоровчого та пізнавального.

Природно-кліматичні фактори (лісові масиви, близькість соснових борів, водойм) і велика територія відкривають унікальні можливості для корисного і приємного проведення часу: прогулянки, катання на велосипедах і конях, походи та ін. Можна буде не тільки приймати сонячні ванни, але і порибалити.

Як провести дозвілля

Життя в оточенні гарної природи – чудове, але сучасній людині будь-якого віку необхідне і спілкування. Тому вибрати варто ту базу, де є:

 • дитячі та спортивні майданчики;
 • тренажерні зали та місця для активного відпочинку: мотузкові трас, баскетбольні або волейбольні майданчики і т. д.;
 • басейн і сауна, банні комплекси;
 • скеледроми і кінозали;
 • танцювальні майданчики та ін.

Якщо адміністрація бази відпочинку піклується і про колективне дозвілля відпочиваючих – це тільки плюс. Організація квестів або змагань, тематичних тренінгів або ігор, сімейних днів лише зробить ваш відпочинок незабутнім. Чим більше вражень ви зможете отримати, тим краще.

Все включено

Багато санаторіїв в фарбах розписують доступні відпочиваючим розваги, а в дійсності виявляється, що подбати про них повинні самі постояльці. Тому правильніше буде вибрати ту базу, де надають інвентар відповідно до пропонованого дозвілля. Інакше все необхідне для прекрасного відпочинку доведеться везти з собою.

Головний секрет найкращого вибору заміської бази відпочинку – отримання повної інформації з перших рук за перерахованими вище критеріями. Якщо вас нічого не збентежило, сміливо бронюйте місця і збирайте валізи.

*На правах реклами