Вісцеральний жир, на відміну від підшкірного, знаходиться глибоко всередині живота. Певна його кількість дійсно потрібна організму, але надлишок може бути пов’язаний із серцевими захворюваннями та з діабетом другого типу. Ось як можна зменшити обсяг такого жиру.

Позбутися жиру на животі можуть допомогти певні зміни в способі життя. Їх перерахував доктор Браян Фішер із Evergreen Life.

Відмовтеся від фастфуду. Через рафінованих вуглеводів та цукрів ви легко можете накопичити жир. Тому постарайтеся скоротити кількість споживаного цукру: він міститься в солодощах, тортах, печиві, шоколаді, сухих сніданках, йогуртах і т.п. Намагайтеся щодня отримувати менше 30 г вільних цукрів.

Вибирайте правильний білок та корисні жири. Замість жирних гамбургерів, бекону, ковбас з’їжте рибу, нежирне м’ясо (курка, індичка), яйця, боби. А корисні жири ви можете отримати з авокадо, волоських горіхів, оливкової олії холодного віджиму, ферментованих продуктів.

Не пийте багато алкоголю. Доктор Фішер попередив, що разом із алкоголем ви споживаєте багато калорій, через що у вас може з’явитися жир у ділянці живота. Тому краще чергуйте пиво із водою.

Більше рушайте. Згідно з науковими дослідженнями, найкращий метод спалити вісцеральний жир – це високоінтенсивні інтервальні тренування.