Вісцеральний жир розташований глибоко всередині живота. І до накопичення такого жиру більше схильні жінки через дисбаланс гормонів. На щастя, є продукти, які допомагають позбутися жиру на животі.

Якщо в людини вісцерального жиру (жиру на животі) буде занадто багато, то це може сприяти розвитку раку, хвороб серця, діабету 2 типу. Дієта – один із факторів, що впливають на кількість вісцерального жиру, пише Daily Express.

Експерти Naturally Best Fresh пояснили, як знизити рівень вісцерального жиру. Один із способів – додавання до страв різних трав і спецій.

Серед продуктів, що спалюють жир на животі, фахівці називають петрушку, орегано, імбир, куркуму. Вони забезпечують баланс гормонів, прискорюють обмін речовин, знижують вагу. І це все підтверджено багатьма науковими дослідженнями.

Наприклад, в одному з досліджень, опублікованому в 2019 році в Frontiers in Pharmacology, йдеться, як куркумін (речовина, що входить до складу куркуми) впливає на порятунок від зайвої ваги. Експерти порівняли між собою 21 наукову працю, де взяли участь 1600 осіб. У людей з метаболічним синдромом та пов’язаними з ним розладами завдяки споживанню куркуміну значно знизилися коло талії, індекс маси тіла, рівень лептину (гормон, що вивільняється з жирових клітин), а також підвищився рівень адипонектину.