Ще в знаменитому мультфільмі про вовка і зайця говорилося про користь цього дивного напою. Але переваги для здоров’я у нього самі що ні на є справжні.

Прискорення метаболізму. Морквяний сік дійсно прискорює обмін речовин, тому бажаючим схуднути потрібно налягати саме на цей напій. Крім того, даний сік є солодким і досить швидко втамовує голод.

Зміцнення зір. Морквяний сік покращує зір за рахунок бета-каротину, який є антиоксидантом і перетворюється в організмі в вітамін А. А цей вітамін зміцнює поверхню очей, що сприяє здоровому зору. Нарешті в моркві міститься антиоксидант лютеїн, який захищає очі від шкідливого світла.

Читайте також:  5 продуктів, які допоможуть запобігти хворобам серця

Зниження ризику раку. Пухлини розвиваються при швидкому і неконтрольованому розподілі клітин. А в моркві містяться антиоксиданти, що запобігають пошкодження клітин ще до їх початку. Дослідження показують, що морква захищає від пухлин порожнини рота, стравоходу, легенів, шлунка та інших.

Здорова вагітність. У морквяному соку є кальцій, фолієва кислота, магній, калій і вітамін А. Все це потрібно зростаючому організму. Кальцій допомагає будувати міцні кістки, вагітним дуже важливо отримувати не менше 1 000 мг кальцію в день. Фолієва кислота знижує ризик проблем з розвитком плоду, вітаміни виступають в ролі антиоксидантів.

Зміцнення імунітету. Ви будете захищені від грипу і навіть коронавірусу за допомогою морквяного соку. У ньому повно вітаміну C та інших антиоксидантів і, зміцнюють імунну систему.

Читайте також:  Лягаючи спати на годину пізніше, ризик є захворіти на смертельну хворобу

Здорове серце. У морквяному соку багато калію-це незамінний компонент для здоров’я серця і зниження артеріального тиску без всяких ліків.

Здорова шкіра. Пийте морквяний сік, і ваша шкіра буде сяяти за рахунок вітаміну C, який лікує і омолоджує її. Морква прискорює загоєння ран і допомагає боротися з висипом і псоріазом.

Здоровий мозок. Якщо ви стали скаржитися на туман в голові, купуйте морквяний сік. Або робіть його самі за допомогою блендера і моркви. Бета-каротин покращує роботу мозку і знижує ризик хвороби Альцгеймера, а також запобігає пошкодження клітин головного мозку.

Джерело: HealthLine