Діабет – небезпечне захворювання. Пошук здорових способів знизити рівень цукру в крові дуже важливий для лікування цього стану. Але чи означає це, що випивка закінчилася?

Люди з діабетом не можуть розщеплювати глюкозу (цукор) до енергії. Або їм не вистачає інсуліну для переміщення глюкози, або створений ними інсулін не працює належним чином. Люди з цим захворюванням повинні бути особливо обережні, щоб контролювати і підтримувати свій рівень цукру. Зазвичай це означає скорочення вживання солодких продуктів і напоїв.

Алкоголь рідко вважається солодким напоєм, але вона містить величезну кількість прихованих цукрів, що може бути дуже проблематичним для тих, кому потрібно регулювати рівень цукру.

Читайте також:  Вчені розповіли, що збільшує ризик смерті серед чоловіків

Алкоголь впливає на рівень цукру в крові. Але при обережному поводженні і дотриманні деяких запобіжних заходів люди з діабетом можуть насолоджуватися напоями.

Вживання алкоголю значно збільшує ризик низького рівня цукру в крові (гіпоглікемії), що може бути небезпечно. Якщо ваш стан добре контролюється, розумна кількість алкоголю може бути допустимим.

Як можна безпечно пити при діабеті?

Надмірне вживання алкоголю небезпечно для всіх, але діабетики повинні бути ще суворіше в цьому питанні. Diabetes UK рекомендує суворо контролювати споживання вуглеводів при вживанні великої кількості алкоголю.

Ніколи не вживайте алкоголь натщесерце, їжа діє як губка і відразу ж перешкоджає попаданню занадто великої кількості алкоголю в кровотік.

Читайте також:  Продукти для сніданку, які надовго позбавлять від почуття голоду, назвала дієтологиня

Вам слід регулярно пити воду, щоб підтримувати водний баланс і розбавляти алкоголь в кровотоці.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News