Серцеві напади – це серйозна невідкладна медична допомога, яка потребує негайної медичної допомоги. Дуже важливо, щоб ви знали про найбільш поширені ознаки серцевого нападу, щоб ви могли швидко відреагувати, якщо вам коли-небудь знадобиться.

Серцеві напади викликані нестачею крові, що досягає серця. Без достатньої кількості крові серце може бути серйозно пошкоджене і навіть небезпечно для життя.

Інфаркт може бути ознакою ішемічної хвороби серця, при якій в артеріях накопичуються жирові відкладення, котрі обмежують кількість крові, що досягає серця.

Симптоми також різні для кожної людини, з різним ступенем вираженості. У деяких людей взагалі немає ознак серцевого нападу, у інших виникає сильний біль.

Читайте також:  Як захиститися від деменції: найшкідливіша для здоров'я мозку риба

За даними Healthline, біль у грудях є одним з найпоширеніших симптомів серцевого нападу. Цей біль може поширюватися на верхню половину тіла і навіть на руки.

Ви можете помітити підвищене потовиділення і незрозумілу нудоту.

Деякі пацієнти можуть відчувати сильне запаморочення, їх переповнює втома.

“Під час серцевого нападу припиняється кровопостачання, яке зазвичай постачає серце киснем, і серцевий м’яз починає вмирати», – йдеться в повідомленні.

У деяких людей, які перенесли серцевий напад, є попереджувальні знаки, а у інших – ні.

Симптоми серцевого нападу

  • Біль або дискомфорт у грудях
  • Нудота
  • Пітливість
  • “Нудота” або запаморочення
  • Втома
Читайте також:  Деякі продукти можуть бути корисними для зниження тиску в спеку