Використання імбиру і лимона може допомагати підтримувати здоров’я і міцний імунітет, але їх лікувальний ефект в боротьбі з коронавірусної інфекцією COVID-19 не доведений. Про це на брифінгу в Женеві розповів директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров’я Майкл Райан.

ВООЗ оголосила 11 березня спалах нової коронавірусної інфекції COVID-19 пандемією. Зараз організація проводить великомасштабне тестування найбільш перспективних ліків для її терапії.

Оцінили фахівці ВООЗ і користь традиційно використовуваних в боротьбі з респіраторними захворюваннями засобів – імбиру і лимона.

“Якщо лимон, імбир або мед є вашими улюбленими засобами, продовжуйте підтримувати ними себе під час хвороби. Все, що допомагає нам відчувати себе краще, все, що надає впевненість і все, що ви вважаєте небезпечним, може мати позитивний вплив на здоров’я”, – сказав Майкл Райан.

Одночасно з цим він пояснив, що лікувальний ефект цих продуктів проти коронавірусної інфекції не доведений.

“Якщо щось допомагає підтримувати здоров’я, ще не означає, що це ефективно і проти захворювання. На даний момент не існує терапії, ефективність якої в боротьбі з COVID-19 була б підтверджена”, – констатував представник ВООЗ.