Прості способи худнути існують, але вони вимагають постійного виконання деяких правил. Якщо ви готові набратися терпіння і налаштуватися на процес схуднення в кілька місяців, ці методи допоможуть скинути вагу.

Замінити сіль спеціями. Їжа, що містить спеції і прянощі, активізує метаболізм і стимулює здатність організму спалювати жир. Зокрема, доведеним жироспалюючим ефектом володіє перець чилі. У свою чергу, інші спеції, такі як гірчиця, імбир, не тільки допомагають активніше спалювати калорії, але і, впливаючи певним чином на рецептори мозку, продовжують відчуття ситості і таким чином дозволяють зменшити кількість споживаної їжі.

Зведіть сіль до рівня не більше 3 грамів в день, а в іншому користуйтеся спеціями.

Відмова від будь-якого солодкого пиття. Цукор в рідкому вигляді майже відразу ж засвоюється організмом, а його надлишок пов’язаний з цілим рядом руйнівних для здоров’я наслідків, включаючи запалення, що веде до зростання жирової тканини в організмі.

Якщо хочете схуднути, відмовтеся від будь-яких солодких напоїв – пийте замість них газовану мінеральну воду з додаванням свіжих фруктів і ягід.

Збільшення сну. Під час сну м’язи ростуть і відновлюються, що важливо для зниження відсотка жиру в організмі. Помічено, що коли люди, котрі худнуть отримують можливість нормально висипатися (спати рекомендовані 7-9 годин на добу), втрата жиру в їх тілі стає більш інтенсивною. Крім того, недолік сну порушує баланс гормонів насичення і голоду лептину та греліну, в результаті чого розвивається підвищений апетит, особливо тяга до солодкого.

Ранній обід. Обідати необхідно не пізніше 15.00. При цьому раціон повинен бути побудований таким чином, щоб основна частина поживних речовин припадала на першу половину дня. Все, що з’їдається після 15.00, має бути дуже легким і низькокалорійним. Подібний режим харчування відповідає природним циркадним ритмам, в організмі при цьому нормалізується жировий метаболізм – жир витрачається для енергії, а не відкладається в запас.

Більше білка на сніданок. Якщо продукти, які вживають за сніданком, містять багато вуглеводів, це підвищує рівень цукру в крові, який незабаром починає падати. В результаті виникають фізіологічні реакції, через які голод може виникати вже через годину після прийому їжі. Білків, клітковини і жиру потрібно набагато більше часу для засвоєння, і сніданок, що включає ці елементи, сприяє більш тривалій енергії. Пийте на сніданок молоко, їжте омлети і каші з цільного зерна – це один з кращих способів стати стрункішим.