Стоматолог Ілля Антонов розповів, як скоротити згубний вплив фарбувальних продуктів харчування на зубну емаль. Про це пише АіФ.ру.

Лікар пояснив, що найбільшу роль у збереженні білизни посмішки відіграє домашній догляд. Так, фахівець рекомендує ополіскування ротової порожнини після кожного прийому їжі, а також двічі на день чистити зуби за допомогою щітки.

Однак, бувають випадки, коли індивідуальною особливістю людини є тонка емаль.

«У кожної людини товщина цього шару трохи різниться, також відзначається і різний мінералогічний склад самої емалі. Тому в одних людей до 50 років немає пломб, а хтось вже в 30 з половиною запломбованих зубів», – пояснив експерт.

Читайте також:  Які ягоди серпня допоможуть очистити організм і запобігти раку

Тут на допомогу в очищенні зубів прийдуть медики. Тому, якщо, незважаючи на ретельний догляд за здоров’ям і красою зубів, посмішка відрізняється жовтизною, слід звернутися до стоматолога, який очистить поверхню зуба спеціальними професійними засобами.

Крім того, лікар пояснив, що не меншої шкоди здоровому кольору зубного ряду завдають шкідливі звички людини, такі як куріння. В таких обставинах також потрібне втручання стоматолога.

“Чим більше у нас шкідливих звичок, тим частіше треба показуватися фахівцям, щоб вони оцінювали стан справ з нальотом і вчасно його прибирали”, — говорить лікар.