Люди, які активно займаються спортом, вважають, що для досягнення будь-яких результатів найкраще інтенсивно тренуватись. Проте дослідження показують, що це не зовсім так.

У ході недавнього дослідження вчені виявили, що спорт зовсім не обов’язково має бути мукою. Швидше навпаки: якщо людині подобається її спортивний режим, то й дотримуватися його буде охочіше, пише bigthink.

Фахівці у рамках нового дослідження спробували зрозуміти, чому одні люди кидають спортзал, а інші – ні. Для цього вчені провели опитування серед 200 учасників дев’яти різних спортивних клубів. Результати дослідження продемонстрували, що задоволення благотворно позначається на частоті виконання вправ та формуванні звички.

Також експерти дійшли висновку, що зі збільшенням інтенсивності занять приємні відчуття справді посилюються. Але лише до певного моменту. Після цього задоволення починає різко знижуватись. Учасники, коли інтенсивність вправ ставала надто великою, кидали тренування.

Згідно з одним систематичним оглядом 2015 року, гарний настрій при виконанні вправ помірної інтенсивності пов’язаний із бажанням продовжувати займатися спортом. Те саме стосується впевненості у своїх силах.

Як показав ще один огляд, позитивні емоції можуть помірно підвищити фізичну активність у тих, хто займається спортом. Це призведе людину до подальших успіхів.