Вживання ананасового соку натщесерце приносить велику користь організму. Але в який час доби його найкраще пити?

Вважається, що найкраще ананасовий сік пити натще вранці. Це дозволить організму найефективніше засвоювати поживні речовини.

А ось дев’ять переваг соку з ананасу.

Зміцнення імунітету. В ананасовому соку міститься вітамін D, який зміцнює імунну систему та підтримує здоров’я організму. Під час недавніх досліджень з’ясувалося, що ананасовий сік зменшує запалення, пише aljamila.

Поліпшення травлення. До складу ананасового соку входить бромелаїн, який бере участь у розщепленні білків. Все це покращує травлення, зменшує здуття живота, підтримує стан кишківника.

Зміцнення здоров’я серця. В ананасовому соку багато калію, що знижує артеріальний тиск та ризик розвитку хвороб серця.

Зниження ваги. Сік з ананасу відрізняється великою кількістю клітковини та низькою калорійністю. За рахунок того й іншого ви зможете позбавитися зайвих кілограмів.

Підвищення рівня енергії. Тому ананасовий сік рекомендується пити перед тренуванням.

Підвищення працездатності під час фізичних навантажень. Це забезпечується завдяки великій кількості електролітів у напої.

Зменшення болю у м’язах. Ананас має протизапальні властивості та містить антиоксиданти, які заспокоюють м’язи та суглоби.

Користь для кісток та зубів. Вся річ у тому, що містить ананас кальцій та марганець.

Профілактика раку. Ананас уповільнює пошкодження клітин та допомагає виглядати молодшою. Крім того, в ананасі багато антиоксидантів.