Як говориться в дослідженні британських вчених, жінка, яка вибирає чоловіка, цікавиться його романтичним настроєм, привабливістю і інтелектом, а не доступністю.

За словами психологів, жінки, як і чоловіки, швидко визначають партнерів, налаштованих на випадковий секс. При цьому головні критерії вибору партнерів у перших і других розрізняються.

В рамках дослідження було опитано понад 150 студенток одного з американських вузів. Дівчатам запропонували оцінити 110 фотографій чоловіків за ступенем привабливості для відносин в короткостроковій (випадковий секс) і довгостроковій (шлюб) перспективах.

– Жінок не приваблюють чоловіки, якими легко маніпулювати або яких легко обманювати, — зазначають психологи.

Читайте також:  Ці 5 продуктів стимулюють травлення

Відзначимо, що дане дослідження характеризує, все ж, певну вікову категорію.

Раніше фахівці з Університету Брока в Канаді з’ясували, що жінок приваблюють «погані хлопці» через їх впевнену поведінку. При цьому мова йде і про чоловіків з різними психопатичними розладами.

У дослідженні брали участь 46 чоловіків. З кожним з них записали двохвилинний відеоролик, в ході якого вони розповіли, як хотіли б провести перше побачення, і що вони взагалі шукають у відносинах. Потім цих чоловіків протестували на наявність певних психопатичних рис.

Ролики показали жінкам, які оцінювали привабливість потенційного партнера в цілому, його сексуальність і впевненість в собі. Виявилося, що найвищі оцінки отримали чоловіки, у яких був вищий бал в тестах на психічні розлади.

Читайте також:  Лікар рекомендує 4 добавки, які корисні для організму взимку