Літніми видами фітнесу ми можемо займатися на свіжому повітрі, отримуючи море задоволення і користі!

За вікном літо! А отже, саме час подумати про фітнес. Звичайно, спорт актуальний в будь-який час року, але саме влітку ми можемо вийти зі спортзалів і зайнятися фізичними вправами на свіжому повітрі. Це набагато приємніше, ніж проводити час «в чотирьох стінах» в залі. Які ж види фітнесу можна назвати літніми? Насправді їх дуже багато – бадмінтон, волейбол, плавання, велосипед, ролики та багато іншого. Але про все по порядку.

Особлива користь річного фітнесу

Літні заняття на свіжому повітрі особливо корисні.

  • Організм отримує достатньо кисню. Це включає відновлювальні процеси організму, прискорює обмін речовин і покращує працездатність.
  • Займаючись фітнесом на свіжому повітрі, ми отримуємо повітряні та сонячні ванни одночасно. При цьому сонце постачає нас необхідним організму вітаміном D.
  • Активніше відбувається розвантаження нервової системи. Займаючись спортом на вулиці, ми легше скидаємо з себе тягар негативних емоцій і психічних перевантажень.

Звичайно, у літніх видів фітнесу існують і свої ризики. Наприклад, можна перегрітися або «перезасмагати» на сонці. Але якщо взятися за справу з розумом, заняття спортом на свіжому повітрі принесуть тільки користь. Правильно підібраний вид річного фітнесу допоможе зміцнити організм, підкачати м’язи і позбутися зайвої ваги.

Які види фітнесу підходять для літа

Велосипед. Дозволяє покататися з друзями по цікавим вуличках і околицям, побачити щось нове. При цьому велосипед – чудовий кардіотренажер, який тренує серцево-судинну систему, а заодно підкачує м’язи ніг і є хорошим засобом тренування рівноваги. А за рахунок мінливої ​​навколо картинки катання на велосипеді – хороший засіб від психічних перевантажень і депресивних станів.

Ролики допомагають тренувати рівновагу і вестибулярний апарат і є хорошим «калорієспалюючим» засобом. При регулярному катанні на роликах вам забезпечена струнка фігура і тонка талія, звичайно якщо не заповнювати витрачені калорії надлишком їжі. Ну і звичайно ролики для любителів на них покататися – це завжди море позитиву!

Плавання і аквааеробіка. Поплавати влітку на свіжому повітрі приємно і корисно. Важко знайти систему в організмі людини, на яку плавання не робить позитивної дії. Його прописують в якості лікувальної фізкультури при безлічі хвороб. Можна доповнити плавання аквааеробікою. Виконуючи у воді певні рухи, ви тренуєте м’язи і отримуєте гідромасаж. При цьому прохолодна вода не дає тілу перегрітися від руху, а опір води підсилює ефект від вправ.

Пляжний волейбол дуже добре поєднується з плаванням. Це одночасно розвага і спортивні навантаження Пляжний волейбол позбавить від зайвих кілограмів, допоможе фігурі придбати стрункість, а м’язам витривалість. До того ж граючи в групові ігри, ви соціалізувалась.

Біг допоможе скинути зайву вагу, надасть загальнозміцнюючий ефект на організм і гарантовано поліпшить ваш настрій. Адже як довели вчені при бігу в організмі виробляються особливі речовини, які впливають на наш психоемоційний стан, покращує настрій і позбавляє від депресії. Але бігати в сильну спеку важко і навіть небезпечно. Для цього виду спорту рекомендується вибирати ранок або вечір.

Силові вправи. Влітку їх можна виконувати на спортмайданчику і не тільки. Будь-який предмет на вулиці можна використовувати для тренування. Існує навіть особливий спортивний напрям Workout, яке пропагує такий вуличний спорт без кордонів.

Бадмінтон – ця гра змусить вас побігати і порухатися. При цьому в «роботу» включаться найрізноманітніші групи м’язів. При цьому також тренується координація рухів. Розвага й тренування одночасно. Головне не захопитися і не обгоріти на сонці.

Ходьба – самий щадний, але, тим не менш, дуже корисний вид фізичного навантаження. При ходьбі працюють практично всі групи м’язів, тренуються серцево-судинна і дихальна системи. Ходьбу прописують в якості лікувального навантаження при багатьох хворобах. А тривала ходьба в змозі активно спалювати зайві калорії. Для ходьби можна вибрати приємні місця: красиві вулички, парк або ліс, все це допоможе організму відпочити від звичної обстановки і розвантажити нервову систему. Останнім часом користується популярністю скандинавська ходьба, коли при русі «допомагаєш» собі спеціальними палицями, на зразок лижних. Вона більше підходить тим, хто проходить відновлення після травм опорно-рухового апарату і літнім людям.

Варіантів літніх видів фітнесу величезна безліч. Можна поплавати на байдарці, випробувати серфінг або зайнятися йогою на пляжі. Вибирайте найцікавіший для вас вид спорту, отримуйте задоволення і оздоровлюйтеся одночасно!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ВИБРАТИ ФІТНЕС ЗА ВІКОМ

ЩО ТАКЕ СТЕП-АЕРОБІКА

ЯК ПРАВИЛЬНО КАЧАТИ ПРЕС?