ГоловнаНовини Здоров'яЧим корисний регулярний секс у похилому віці?

Чим корисний регулярний секс у похилому віці?

Західні вчені провели дослідження і з’ясували, що сексуально активні пенсіонери рідше страждають від хронічних хвороб і живуть більш насиченим життям. Крім того, регулярний секс ще й покращує пам’ять.

Секс в похилому віці

Фахівці провели дослідження за участю двох з половиною тисяч чоловіків і трьох тисяч жінок у віці старше 50 років. Опитування показало, що ті люди, які регулярно займаються сексом в цілому менше страждають від хвороб і відчувають себе більш життєрадісними, ніж ті, хто нехтує інтимними стосунками.

Наукова робота була опублікована у виданні Sexual Medicine. До речі, це вже не перше дослідження в цій галузі. Раніше австралійські вчені повідомляли, що літні люди, в житті яких присутній секс, володіють кращою пам’яттю, ніж інші, а також менше страждають від старечої деменції.

Читайте також:  9 звичок довгожителів, які варто у них запозичити

Ще одним цікавим дослідженням можна назвати роботу американських вчених. За їх словами, в більш зрілому віці жінки отримують більше задоволення від близькості, ніж в молодому. Експерти вважають, що це пов’язано з тим, що юні дівчата часто соромляться обговорювати тему сексу і проблеми в цій сфері. Зрілі жінки більш спокійно ставляться до цієї теми і, як наслідок, швидко вирішують всі проблеми.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News