У кожної людини свій неповторний запах. Проте бувають ситуації, коли той або інший аромат, що виходить від тіла, слід сприймати як сигнал лиха, так як він може говорити про наявність досить серйозного захворювання.

Ацетон. Якщо піт набуває запах ацетону, варто перевіритися. Це можуть бути різні ендокринні патології, які пов’язані з цукровим діабетом; порушення роботи печінки і нирок; проблеми з системою травлення; інфікування мікробами, бактеріями і вірусами.

Запах кішки. Бувають ситуації, коли від людини починає виходити запах котячих випорожнень. Це може бути при захворюваннях нирок і печінки, туберкульозі, патологіях ендокринної системи, ожирінні, порушеннях в роботі травної системи.

Читайте також:  Зберегти здоров'я ніг: 5 міфів про варикозне розширення вен

За словами лікарів, в числі причин виникнення такого “аромату” – проблеми з нирками. Варто розуміти, що дезодоранти його не візьмуть. Проблеми розвивається через те, що продукти розпаду білків виводяться через сальні залози.

Запах оцту. Поява такого симптому супроводжується посиленням потовиділення. У числі причин, із-за яких може розвиватися така проблема, інфекційно-запальні захворювання легенів, ендокринні порушення, мастопатія, нестача вітамінів D і B.

Жінкам залишати такий запах без уваги не рекомендується: він може вказувати на серйозні проблеми з грудьми.

У будь-якому випадку, як тільки запах тіла різко змінився, варто відвідати лікаря.