Щодо фруктового чаю існують різні думки. Одні впевнені, що він допомагає розслабитися, інші – що позбавляє зайвої ваги. Але які насправді має корисні властивості?

Доцент кафедри громадської охорони здоров’я та епідеміології Абделла Аль-Малібарі зазначив, що на сьогодні вчені мають дані, що підтверджують користь чаю при високому кров’яному тиску, хворобах серця та ін. Згідно з деякими дослідженнями, чай навіть може захистити від раку і допомогти в його лікуванні.

Якщо говорити про фруктовий чай, то більшість його компонентів – такі самі, як у звичайному чаї. І додавання цукру до фруктового або будь-якого іншого чаю все одно шкодить здоров’ю.

У науковій роботі, присвяченій властивостям ароматизованого та фруктового чаю, йдеться про те, що поліфеноли допомагають захистити організм від різних хвороб. Крім того, ці речовини сприяють спалюванню жиру. При регулярному вживанні чаю знижується ймовірність ішемічної хвороби серця та певних видів раку.

Одне дослідження показало, що фруктовий чай користується популярністю рахунок лікувальних властивостей, невеликої кількості кофеїну у його складі, приємного аромату.

У фруктовому чаї також багато фенольних кислот, у тому числі кавової, ферулової, хлорогенової. Наявні наукові дані говорять про те, що хлорогенова кислота знижує цукор у крові та допомагає його контролювати при діабеті другого типу.