Українці щодня здійснюють тисячі операцій з обміну валюти. Потреба у продажі та придбанні гривні може виникнути з різних причин. Але для всіх споживачів важливо здійснити обмін на вигідних умовах. Таку можливість пропонує компанія KIT GROUP.

Зручні умови обміну

До послуг клієнтів сучасний сайт. Тут можна дізнатися актуальний курс валют у Львові та інших містах України. Компанія працює прозоро. Зміни курсу відображаються онлайн у реальному часі.

Операції з готівкою здійснюються в обмінних пунктах компанії. Адресу найближчого відділення можна дізнатися на сайті компанії. Багато позитивних відгуків отримує спеціальна послуга від KIT GROUP — бронювання курсу. Переваги такої пропозиції легко зрозуміти на прикладі. Споживач помітив вигідний курс долара у Львові. Він має можливість написати чи зателефонувати менеджерам компанії і забронювати обмін на потрібну суму. Угода фіксується на 60 хвилин. Впродовж цього часу клієнт може здійснити обмін в пункті за вказаною вартістю, незалежно від зміни курсу на ринку.

Користувачі сайту KIT GROUP отримують доступ до аналітичної інформації. Вони мають можливість відслідковувати та аналізувати зміни курсу за певний період. Ці дані дозволяють робити об’єктивну оцінку ситуації на ринку і здійснювати вигідні операції з обміну.

Максимальний рівень безпеки

Це важливий критерій вибору компанії для проведення операцій з великими сумами готівки. Визначивши вигідний курс злотого чи іншої валюти, клієнт здійснює обмін у відділенні в закритій кабінці і контактує лише з касиром KIT GROUP. Сторонні особи не мають можливості дізнатися про проведення готівкової операції. При необхідності служба охорони компанії забезпечити супровід до автомобіля, дому, офісу чи іншого безпечного місця.

Надійно захищені від зловмисників дані користувачів сайту. KIT GROUP суворо дотримується вимог конфіденційності. Компанія використовує найсучасніші протоколи безпеки.

Комплексний сервіс

KIT GROUP пропонує широкий перелік послуг:

  • купівля зношених купюр у будь-якому стані за вигідною вартістю;
  • перекази готівки по Україні. Компанія активно розвиває мережу відділень у всіх регіонах. Перекази здійснюються за кілька хвилин;
  • прийом платежів. Ви зможете сплачувати за товари та послуги без відкриття рахунку в банку;
  • перерахунок та перевірка справжності купюр;
  • охоронний супровід угод, пов’язаних з великими сумами готівки.

Компанія отримує багато схвальних відгуків і користується бездоганною репутацією на ринку.

*На правах реклами