Загальний аналіз крові – основне медичне дослідження, що призначається майже кожній хворій людині. У розширеній версії вимірюються 37 показників, основними з яких є число еритроцитів, лейкоцитів, тромбоцитів і рівень гемоглобіну. За допомогою такого аналізу легко визначити, чи страждаєте ви від анемії, запальних процесів та інших хвороб. Сьогодні у людини, яка зіткнулася з необхідністю здати кров, є два шляхи – піти в приватну клініку або державна установа.

Де здавати кров на аналіз?

Державна система охорони здоров’я має чимало недоліків. Кожна людина, якій доводилося здавати кров, відмінно знає, що цей нехитрий процес може принести безліч неприємних емоцій.

Основний мінус полягає в значних чергах і неможливості точно передбачити, коли ж саме ви доберетеся до заповітного кабінету. У зайнятої людини цей захід викликає багато проблем, іноді доводиться неодноразово навідуватися в лікарню. Отримати результати-теж складність, за маленьким папером вибудовується окрема черга зі своїми нюансами. Приватна лабораторія Сінево – саме те місце, яке позбавить жителів міст від подібних незручностей. Прочитати відгуки про компанію Ви можете на сторінці – сінево відгуки.

Якщо поліклініку пацієнту для отримання результату доведеться відвідати три рази, то в платній установі всі відбудеться значно швидше, а підсумковий документ можуть надіслати електронною поштою.

Плюси приватних клінік
Здавати аналізи в приватній клініці комфортно і зручно.

  • ніяких черг;
  • немає необхідності в напрямку, отриманому від лікаря;
  • результати надсилають протягом робочого дня.

Можливість отримати папери віддалено є значущим плюсом для всіх зайнятих людей. Є лабораторії, які пропонують забір аналізів на дому, а це комфортно для хворих з обмеженою мобільністю.

У приватних медичних центрах використовується сучасна техніка, що забезпечує високоточні результати. Також там трудяться кваліфіковані лікарі, що приваблює відвідувачів.

Розцінки приватних клінік відлякують пацієнтів, але більшість забуває про те, що платна здача крові анітрохи не б’є по кишені. Ще один плюс – можливість здати аналізи для перевірки певного показника. З урахуванням ввічливого і професійного персоналу не повинно бути ніяких сумнівів в перевагах подібного вибору.

*На правах реклами