За словами лікаря, щоденний денний сон може запобігти проблемам із серцем.

Серцево-судинні захворювання, такі як серцеві напади та інсульти, вважаються основними причинами смерті у світі. Хоча лежати і спати може здатися дуже хорошим, щоб знизити ризик цих проблем зі здоров’ям, лікар пояснює, що це може просто спрацювати, пише Express.

Якщо ви волієте заплющити очі на кілька хвилин у другій половині дня замість того, щоб випити чашку кави, можливо, ви щось зрозуміли.

Невеликий полуденний сон може знизити ризик серцевого нападу та інсульту на 48 відсотків. Це не може бути простіше, тому що все, що вам потрібно зробити, це спати.

“Хоча забезпечення достатнього сну в нічний час, як і раніше, важливо, денний сон може зробити чудові речі для вашого розуму і тіла. Випадковий денний сон був пов’язаний з 48-відсотковим зниженням ризику серцевого нападу, інсульту або серцевої недостатності”, – каже лікар-кардіолог Олег Варфоломєєв спеціально для МедікФорум.

Це підкреслює зв’язок між денним сном та здоров’ям серця.

Люди, які сплять один або два рази на тиждень, мають нижчий ризик виникнення серцево-судинних захворювань, у той час як не було виявлено жодного зв’язку з частішим сном або тривалістю денного сну.

«Частота денного сну може допомогти пояснити суперечливі дані про зв’язок між денним сном та серцево-судинними подіями».

У той час як 20-хвилинного сну достатньо, щоб перезавантажити та підвищити вашу пильність та увагу, повна година вважається «відпусткою для серцево-судинної системи.

“60-хвилинний сон дає вам достатньо часу, щоб перейти в стадію, яка називається “повільним сном”, яка може допомогти покращити пам’ять”.