Дерматолог Даміра Айсіна назвала шкідливу звичку лягати спати з мокрим волоссям.

Дерматолог пояснила, у чому полягає небезпека сну з мокрим волоссям. За словами спеціалістки, часто лягати спати з вологим волоссям не слід, оскільки тканина утримує вологу на шкірі голови, не дозволяючи їй повноцінно випаруватися і висохнути. Наступного ранку навіть можна прокинутися з трохи вологим волоссям.

Дерматолог попередила, що така тривала дія вологи на шкіру голови може призвести до її подразнення, вплинути на виникнення неприємного запаху.

“Вологе середовище сприятливе для мікробів, у тому числі бактерій і дріжджів”. Ви можете не тільки прокинутися із свербінням, а й відчути тухлий запах».

Читайте також:  Названі незвичайні властивості зеленого горошку

Крім того, надмірна вологість може порушити природний баланс шкіри голови та спровокувати появу лупи. Якщо наволочки змінюються не дуже часто, то на них з голови осідає багато жиру, бактерій, грибків, і в поєднанні з мокрим волоссям все це здатне призвести до лущення і серйозних проблем зі шкірою голови.

До того ж вологе волосся більш чутливе до травм, реагуючи на нього ламкістю. Тертя в подушку під час сну робить їх більш схильними до пошкоджень, що січеться кінчиками.

Джерело: МедікФорум