Сексологи, психологи та секс-коучи розкрили способи довести будь-яку жінку до оргазму під час кожного заняття сексом. Про це повідомляє Men’s Health.

Сімейний психолог Шадін Френсіс вважає, що партнерам не слід зациклюватися на жіночому оргазмі та прагненні досягти його якнайшвидше. “Пам’ятайте, що секс – це задоволення, а оргазм – тільки частина цього задоволення, причому найкоротша”, – заявила вона. Психолог порадила зосередитися на тому, щоб жінка почувала себе «якнайкраще, якнайдовше». Френсіс також зазначила, що жінки, які постійно думають про оргазм, найчастіше його не досягають.

Крім того, фахівці порадили чоловікам не забувати про стимуляцію клітора партнерки, оскільки менш як 20 відсотків жінок здатні досягти оргазму виключно за рахунок вагінальної стимуляції. Лікар Еллен Фрідріхс із Міського університету Нью-Йорка порадила вдосконалену позу наїзниці, при якій жінка знаходиться зверху, а чоловік трохи піднявся на ліктях. У такій позиції збільшується площа контакту клітора із животом партнера.

Секс-коуч Джіджі Енгл запропонувала позу лотоса, коли чоловік сидить, схрестивши ноги, а жінка опускається йому на коліна, охоплюючи ногами його спину. У такій позиції, за словами Енгл, клітор стимулюється ефективніше. Вона також запропонувала полегшену версію пози лотоса, коли чоловік сидить на стільці.

Кандидат медичних наук Гільда Карл порадила також не забувати про стимуляцію ануса партнерки, оскільки там є безліч нервових закінчень. Вона наголосила, однак, що робити це можна лише з дозволу жінки.

Експерти також рекомендують не соромитися розпитати жінку про сексуальні уподобання та фантазії, щоб принести їй якомога більше задоволення.