ГоловнаНовини Здоров'яДерматолог розповів, в який час доби для шкіри краще приймати душ

Дерматолог розповів, в який час доби для шкіри краще приймати душ

Дерматолог Саймон Зокайї розповів, в який час доби краще приймати душ. За словами експерта, даний фактор покращує стан шкіри. Матеріал відповідного змісту опублікувало видання Mirror.

душ

Шведський бренд краси і благополуччя FOREO і сервіс опитувань YouGov з’ясували, що велика кількість людей у Великобританії приймають душ або ванну в неправильний час, що пов’язано з найгіршим станом шкіри. Після розмови з дерматологом Саймоном Зокайї група прийшла до висновку, що вечірня процедура має велику перевагу перед ранковою, оскільки допомагає видалити накопичення бруду, мікробів і забруднень протягом дня.

«Якщо ви почекаєте до наступного ранку, щоб помитися, забруднюючі речовини залишаться на вашому тілі на ніч, даючи їм більше часу просочуватися в пори, потенційно викликаючи плями, недосконалості, інші довгострокові пошкодження шкіри», – відзначає фахівець.

Читайте також:  Ферментовані продукти і їх користь для здоров'я людини

Коментуючи також отримані результати, Борис Распудич, генеральний менеджер FOREO, додав, що це суперечка з дуже великими прихильниками з обох сторін, але, коли мова заходить про догляд за шкірою, душ ввечері є кращим варіантом, так як він допомагає видалити макіяж, забруднюючі речовини. При цьому наголошується, що ранкова процедура в той же час сприяє кращому настрою. Якщо людина це робить після пробудження, то краще здійснювати і швидке вечірнє ополіскування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News