Гладкість і молодість шкіри багато в чому залежить від правильного догляду. Одним із важливих етапів є зволоження, як зовнішнє, так і внутрішнє. Крім води, дерматолог Кристал Динопол радить звернути увагу на антивіковий гарячий напій, доступний кожному. Йдеться про зелений чай, який допомагає шкірі виглядати молодшою.

Регулярне вживання зеленого чаю сприяє зменшенню набряків через кофеїн та сечогінну дію. Дубильні речовини та катехіни підвищують імунітет та стійкість шкіри до ультрафіолетового випромінювання у поєднанні із щоденним нанесенням сонцезахисного крему. Також цей гарячий напій містить речовини, які регулюють вироблення шкірного сала та зменшують запалення на обличчі.

За словами дерматолога, зелений чай багатий на вітамін B2, який робить шкіру еластичною. Він допомагає підтримувати здоровий рівень колагену у шкірі, пише She Finds.

“Якщо ви вирішите, що зелений чай – це зовсім не те, що вам подобається, ви можете спробувати додати до нього лимон і мед, щоб звикнути до гіркого смаку. Обидва ці продукти також є відомими антиоксидантами, які покращують здоров’я шкіри”, – сказала Кристал Динопол.

Рекомендується випивати від трьох до п’яти чашок цього гарячого напою щодня, щоб отримати від нього максимальну користь. При цьому потрібно мати на увазі, що зелений чай краще не пити зранку натще, щоб уникнути проблем із травленням та кислотним рефлюксом, зазначила дерматолог. Крім того, зелений чай найчастіше є одним із інгредієнтів у складі омолоджувальних доглядових засобів.