Волоські горіхи, часник, насіння льону та інші продукти були названі в списку найбільш корисних продуктів для серця дієтологинею з Туреччини Фатмою Байсал Юсуф. Рекомендації фахівця опублікувало видання Sözcü.

Одним з найкорисніших, що претендує на звання чемпіона, є часник, каже дієтолог. Щодня з’їдається часточка часнику (попередньо розчавлена) приносить, за словами турецького експерта, величезну користь судинах, дієво знижує ризик серцево-судинних захворювань.

Інший продукт для серця – риба і риб’ячий жир, джерела поліненасичених жирних кислот омега-3. Ці речовини перешкоджають утворенню тромбів, головних винуватців серцевих нападів.

Крім того, серце зміцнюють горіхи. Дієтологиня з Туреччини рекомендує тричі на тиждень з’їдати шість-сім ядер фундука, а також два-три волоських горіха. Ці продукти дають організму багато вітаміну Е, магнію, клітковини – чудовий набір компонентів, що поліпшують стан судинної системи.

Читайте також:  Популярний продукт для сніданку пов'язали з підвищеним ризиком раку

Також до переліку найкорисніших продуктів для серця дієтологиня включила насіння льону (рекомендується столова ложка свіжомеленого насіння в день), овес, продукти з житнього і цільнозернового борошна, зелений чай, відвари ромашки і шавлії, червоний виноград, помідори, кавун.