Кабачки – універсальний овоч, багатий поживними речовинами. Він корисний для травлення і здоров’я серця, і його можна включати в здорову дієту різними способами: його можна використовувати в якості альтернативи локшині, подавати в салатах або запікати в духовці.

Харчова цінність цукіні

Одна чашка (180 г) варених несолоних цукіні містить наступні вітаміни і мінерали:

  • Вітамін А (40 відсотків від рекомендованої добової дози РСНП)
  • Марганець (16 відсотків від РСНП)
  • Вітамін С (14 відсотків від РСНП)
  • Калій (13 відсотків від РСНП)
  • Магній (10 відсотків від РСНП)
  • Вітамін К (9 відсотків від РСНП)
  • Мідь (8 відсотків від RDI)
Читайте також:  Вчені назвали напій, які знижує ризик деменції

Багаті корисними антиоксидантами

Шкіра і м’якоть кабачків повні антиоксидантів, які сприяють цілісності клітин і зменшують запалення. Антиоксиданти в цукіні допомагають захистити від хронічних захворювань. Шкірка кабачків містить вітаміни А і С, глутатіонпероксидаза і супероксиддисмутаза, тому при приготуванні цього суперпродукту не очищайте його.

Допомагає поліпшити ваше травлення

Дотримання дієти, багатої свіжими овочами, може поліпшити травлення. Одна чашка варених кабачків містить два грами розчинної і нерозчинної клітковини, яка допомагає втягувати воду в кишечник і створювати обсяг, допомагаючи запобігти запори. Розчинна клітковина також покращує травлення і засвоєння поживних речовин, живлячи корисні бактерії в кишечнику.

Читайте також:  Як може виявлятися рак ока: 5 ознак, з якими обов'язково потрібно до лікаря

Допомагають запобігти хворобам серця

Кабачки містять магній і калій, до покращують здоров’я серця. Ці мінерали допомагають знизити ризик серцевих захворювань, інсульту та серцевого нападу – вони розслаблюють кровоносні судини, що потім сприяє кращому кровотоку.