Після дієти з низькою кількістю калорій багато людей знову набирають вагу. І справа тут не у відсутності сили волі чи поганих харчових звичках, адже це відбувається тому, що організм прагне повернутися до вже заданої кількості жиру.

Якщо після схуднення на монодієті і повернутися до звичного, то можна набрати вдвічі більше жиру, ніж раніше. Людський організм є збалансованою системою, де відбувається заміна старих клітин новими.

Якщо зупиняти процес зміни клітин чи перешкоджати йому, то організму це позначиться негативно. Тому важливо щодня одержувати різні поживні речовини. Жоден харчовий продукт не містить повного комплексу вітамінів та поживних речовин, необхідних організму.

Кетогенна дієта вважається корисною для здоров’я та ефективна для тих, хто хоче скинути зайву вагу. Вона популярна тим, що містить невелику кількість вуглеводів та багато жирів. Через неї також печінка зазнає величезного навантаження.

Однією з найнебезпечніших дієт вважається та, яка заснована на вживанні лише соків та смузі. За такого раціону енергія організму не витрачається через надходження вже переробленої їжі. Краще їсти цілі фрукти чи овочі.