Французькі вчені провели експеримент, що продовжився з 2009 по 2016 роки і торкнувся 70 тисяч чоловік у віці, в середньому, 44 років. За час проведення експерименту онкологія була діагностована у 1340 осіб. Правильне харчування на 25% знизило ризик виникнення раку, констатували дослідники.

Вчені встановили, що вживання продуктів, які містять пестициди, підвищує ризик розвитку онкологічних захворювань на 35%, про це повідомляється на порталі Jama Network. За словами науковців, пестициди діють на організм як токсини, вони збільшують ризик появи злоякісних пухлин. Навіть при ретельному митті на овочах і фруктах можуть залишатися пестициди, які чинять негативний вплив на здоров’я. Ці хімікати підозрюються у здатності провокувати розвиток процесів, пов’язаних з раком, ожирінням, безпліддям, різними проблемами при розвитку дитини і багатьма іншими недугами.

У той же час здорова їжа у вигляді натуральних органічних продуктів вкрай позитивно позначається на загальному самопочутті, – в цьому фахівці теж змогли переконатися.

«При правильному харчуванні ризик виникнення раку шкіри або молочної залози зменшився на третину», – повідомили автори, розповідаючи про результати експерименту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НАЗВАНО ЗВИЧНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ МОЖУТЬ ШКОДИТИ ОРГАНІЗМУ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ЯКІ ДІЙСНО ПРОДОВЖУЮТЬ ЖИТТЯ

ЩО ТАКЕ РАК?