Людям, які страждають на артрит, фахівці радять уважно ставитися до вибору продуктів.

Захворювання на артрит носить аутоімунний характер: в організмі виникає запалення, що зачіпає суглоби. Як наслідок, виникають болючі симптоми, їх набряки, труднощі з рухливістю.

На сьогодні артрит невиліковний, який захворів, щоб уникнути загострень, доводиться контролювати свій спосіб життя. У тому числі те, які продукт є в їхньому раціоні, пише Express.

Згідно з наявними даними, людям з ревматоїдним артритом може допомагати відмова від певних продуктів – це зменшує випадки загострення з болем або навіть припиняє їх. Продукти, про які йдеться, можуть посилювати суглобове запалення через дії соланіну, що міститься в них. Як повідомляв Arab Journal of Nuclear Sciences and Applications,

«У літньому віці та в період постменопаузи людям з артритом краще виключити продукти із соланіном або обмежити їх вживання».

Зазначається, що найпоширенішими провокаторами болю є помідори та яблука, до складу яких входить вищеназваний соланін.

Слід сказати, що не всі науковці підтримують твердження про здатність продуктів із соланіном викликати запалення. У той же час є свідчення пацієнтів з артритом про погіршення симптомів захворювання після вживання овочів, фруктів, що належать до сімейства пасльонових. Ці рослинні продукти містять соланін.