ГоловнаНовини Здоров'яДієтолог назвала найкращі продукти для роботи мозку

Дієтолог назвала найкращі продукти для роботи мозку

Активній працездатності мозку в першу чергу сприяє вода, про це повідомила член дієтолог Людмила Денисенко. Фахівець вважає воду головний продуктом для ЦНС.

дивовижна здатність мозку

«Наш організм складається на 60-85% з води, а мозок – більш ніж на 90%, тому нестача води в першу чергу позначається на стані і функції мозку», – пояснила лікар.

Також, зазначила Денисенко, мозкову діяльність покращують продукти, вживання яких йде на користь його судинах і забезпечує нормальне кровопостачання. Для судин підійдуть омега-3 жирні кислоти, які є в жирних сортах риби, в оліях і горіхах, порадила вона.

Вітамін C і мінеральні речовини, такі як натрій, магній, цинк, мідь, залізо, йод і інші, за словами Людмили Денисенко, підтримують гарний мозковий кровообіг. Джерелом цих мікроелементів є овочі і фрукти.

Читайте також:  Вчені з'ясували, в якому віці люди найбільш нещасні

Для прискорення провідності у нервових закінченнях і поліпшення постачання мозку киснем дієтолог рекомендує забезпечувати свій організм вітамінами групи В. За словами експерта, їх потрібно шукати в дріжджах, злаках, хлібі грубого помелу, сухофруктах, горіхах і бобових, печінці, нирках, яловичині, баранині, яєчному жовтку і молоці.

«Для оновлення клітин мозку і нормального його функціонування вкрай необхідні незамінні амінокислоти, і в першу чергу триптофан, фенілаланін і лейцин. Ці амінокислоти містяться в овочах, зелені, фруктах, горіхах, молоці і м’ясі», – констатувала експерт.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News