Мабуть, кожна людина використовує дезодоранти, щоб приховати запах поту або позбутися від нього зовсім. Однак ці косметичні засоби не так безпечні, як може здатися на перший погляд. Детальніше про їх дію розповімо в нашому матеріалі.

Дослідженням у цій галузі займалися наукові фахівці з Університету Мельбурна. Вони заявили, що більше чверті людей на нашій планеті страждають від дії хімічної речовини, яка міститься в дезодорантах та інших товару побутової хімії.

У рамках дослідження науковці опитали більше тисячі людей. Згідно з результатами проведеної наукової роботи, 26 відсотків людей вважають, що у них є алергічні реакції на хімічні речовини, що містяться в дезодорантах, освіжувачі повітря або миючих засобах. Зокрема, у людей починаються напади астми, мігрені і проблеми з шкірою.

Читайте також:  Інтервальне голодування не збільшує шансів скинути вагу

«Ми постійно піддаємося впливу шкідливих хімічних речовин. Але часто люди не можуть зрозуміти, що їм заподіюється шкода, поки не стає занадто пізно, і у них не розвивається хімічна чутливість», – прокоментував професор Ен Штайнман.

Уточнюється, що за останні роки кількість людей, які відчувають надмірну чутливість до хімічних речовин, зросла в чотири рази за 16 років.

Джерело: 7mednews