Дівоча пліва — одна з найбільш «таємничих» частин жіночого тіла, яку щільно огортають міфи. Багато дорослих продовжують вірити в легенду про те, що пліва закриває вхід у піхву і розривається при першому сексуальному акті. І це в корені невірно. Ми зібрали 7 фактів про цю таємничу мембрану.

1. Її призначення неясно

Ніхто поки не зміг точно відповісти, чому жінки народжуються з дівочої плівою, факт лише в тому, що вона завжди присутня. На початку життя жінки її дівоча пліва являє собою щільну, яскраво виражену мембрану, яка починає досить швидко трансформуватися.

2. До підліткового віку вона практично зникає

За роки дитинства і отроцтва дівоча пліва стоншується і розтягується в результаті спортивних занять, мастурбації і навіть таких простих дій, як ходьба. До зрілого віку від дівочої пліви практично нічого не залишається, що означає:

3. Біль, який відчувають жінки при першому статевому акті, не пов’язаний з пошкодженням пліви

Ви, напевно, чули цю стару як світ легенду. Що не заважає їй бути зовсім необґрунтованим міфом. До моменту першого сексу дівоча пліва виявляється практично повністю «зношеною» і не доставляє собою ніякого додаткового дискомфорту.

В результаті цієї широко поширеної легенди багато дівчат вважають, що їхній перший статевий досвід неодмінно повинен бути неприємним. Психологічний настрій на больові відчуття, безумовно, відіграє свою роль: пов’язані з ним підвищена тривожність і скутість ще більше погіршують ситуацію.

4. «Закривавлені простирадла» — не результат розриву пліви

Більшість молодих коханців не мають достатньо досвіду. Тому перші експерименти з сексом часто позбавлені вправності і чуттєвості і швидше нагадують шлях проб і помилок. Поспішність, відсутність мастила і невмілий, грубий секс можуть призвести до кровотечі чутливих вагінальних тканин — не дівочої пліви.

5. Неушкоджена дівоча пліва не закриває відкриття піхви цілком

Якби дівоча пліва являла собою непроникну плівку, повністю перекриває вхід у піхву, менструальна кров не могла б виводитися назовні.

6. «Уперту» невинну пліву іноді доводиться видаляти хірургічно

Приблизно у кожної 200 жінки дівоча пліва не стоншується з віком, і відкриття піхви залишається занадто вузьким для використання тампонів і статевого акту. У наш час цю проблему допомагає вирішити дуже проста і швидка хірургічна операція. Салют сучасній медицині!

7. Століттями жінки імітували «розрив» пліви

У деяких народності з давніх часів необхідним доказом скріплення шлюбного союзу вважалися закривавлені простирадла після першої шлюбної ночі, які б підтверджували, що наречена була незайманою. Тому багатьом дівчатам доводилося «шукати» кров в іншому місці — як правило, на допомогу приходив невеликий розріз на шкірі з внутрішньої сторони стегна. Виходить, люди століттями гналися за абсолютно «міфічним» результатом? На жаль. На щастя, тепер цю оману можна сміливо відправити на спокій.