Дієтологиня з США Емі Горін перерахувала продукти, які необхідно включити в раціон через наявність там цинку. Останній важливий для імунної функції, він допомагає регулювати рівень цукру в крові і має ряд інших переваг для здоров’я.

Багато цинку можна знайти в устрицях, менше 100 грамів цього продукту достатньо для забезпечення організму денною дозою. Також знайти його легко виявити в нежирній вирізці. Відмінним джерелом елементу виступає м’ясо краба, особливо синього, а ще корисно іноді включати в повсякденний раціон баранину, яка також багата натрієм.

Квасоля і боби є ще одним відмінним варіантом на рослинній основі, якщо людина прагне збільшити споживання цинку без м’яса. Чашка вареного нуту, крім того, містить велику кількість клітковини і білка. Не менш корисною виявиться чорна квасоля, її нерідко використовують для салатів.

Читайте також:  Вживання картоплі не викликає хвороб серця

Грецький йогурт, крім цинку, містить ще ряд інших корисних для здоров’я речовин. Дієтолог також рекомендує, щоб уникнути дефіциту цього елемента в організмі налягати на горіхи кеш’ю і сир чеддер. Дефіцит цинку в організмі загрожує схильністю до діареї, ослабленням імунітету, високими алергічними реакціями, ламкістю волосся, появою вугрів і поганим станом шкіри.