У березні особливо гостро відчувається нестача корисних речовин, адже сонце не поспішає зігрівати людей своїми променями, а в овочах та фруктах майже не залишилося нічого цінного. Дієтолог Юлія Чехоніна назвала 3 головні вітаміни весни, які допоможуть вирішити проблему авітамінозу.

Найбільш важливим для організму фахівець вважає вітамін С, який важливий не тільки для краси шкіри, але і для тонусу судин, що сприятливо позначається на роботі серцево-судинної системи. Отримати його можна із квашеної капусти. Досить з’їдати всього 150-200 г цього продукту для заповнення добової дози цієї речовини.

До того ж у капусті міститься багато харчових волокон, що сприяють підтримці здорової мікрофлори кишечника та зміцнюють імунну систему. Крім цього вітамін С міститься в чорній смородині та шипшині. У першому випадку краще споживати заморожені ягоди, а в другому – сушені.

Не менш важливий навесні вітамін А, який міститься в овочах оранжевого кольору.

Крім цього він присутній у печінці тріски. Замикають список вітаміни групи В. Вони регулюють роботу центральної нервової системи, а також корисні при великих розумових та емоційних навантаженнях. Найбільше вітаміну В міститься у яловичій печінці.