Щоб залишатися енергійним протягом дня, багато хто віддає перевагу каві, але корисний напій не всім і в обмежених кількостях. Дієтолог з США Лорен Манейкер назвала продукти, які допоможуть зберегти бадьорість надовго, передає CNBC.

Вранці замість кави експерт радить випивати суміш з нагрітого молока, куркуми, кленового сиропу і імбиру. Таким чином людина отримає запас білка, тоді як кленовий сироп може похвалитися протизапальними властивостями.

Куркумін входить до складу куркуми і забезпечує антиоксидантний ефект. Завдяки цьому можна позбутися від розумової втоми і скоротити рівень гормону кортизолу, що відповідає за стрес.

Звичайна вода дозволяє зберігати енергію і тримати тіло в тонусі. Зневоднений організм видає дефіцит рідини через млявість і неясне мислення. Манейкер протягом дня рекомендує випивати до восьми склянок води.

Хорошим рішенням для бадьорості стануть ківі, оскільки в їх складі є безліч поживних речовин. Це в тому числі серотонін, даний гормон пов’язаний з процесом регулювання сну.

Включити в раціон дієтолог рекомендує і нежирну яловичину. Вона багата залізом і допомагає з транспортуванням кисню в тілі, а при дефіциті металу порушується «постачання» і людина може відчувати втому. Налягати можна і на пасту, оскільки макарони виступають джерелом вуглеводів і допомагають збирати енергію.