Можливо, батькам слід обмежити контакти дітей з гаджетами, що використовують сигнал Wi-Fi. Дослідники виявили, що мозок дітей сприйнятливий до радіації, яку випромінюють бездротові електронні пристрої.

[ads1]

У суперечливому звіті дослідників, опублікованій журналом Journal of Microscopy and Ultrastructure, стверджується, що діти поглинають більше радіації, ніж дорослі. На думку авторів дослідження, найбільш вразливими є малюки, які перебувають у животі матері, тому вагітним не можна носити мобільний телефон в одязі.

Діти поглинають більше мікрохвильової радіації, ніж дорослі, оскільки їх тканини мозку є більш абсорбуючими, а кістки черепа більш тонкими. Загальний розмір дитячого тіла менший, ніж у дорослого, що також збільшує небезпеку радіації для дітей, як говориться у звіті дослідників. Відзначимо, що радіація від бездротових пристроїв вже оголошена можливим канцерогеном для людини.

Але діти перебувають у більшій групі ризику, ніж дорослі. Оскільки тривалість дії радіації, необхідної для розвитку пухлини, може обчислюватися десятиліттями, то наслідки використання дітьми подібних гаджетів можуть позначитися вже в їх дорослому житті. Втім, про шкідливість чи нешкідливість сигналу Wi-Fi суперечки ведуться вже давно, і думки вчених з цього приводу розділилися.

Сигнал Wi-Fi використовує радіохвилі дуже низької частоти. Хвилі цього сигналу по довжині порівняти з хвилями, які виділяються мікрохвильовими печами, але інтенсивність Wi-Fi радіації в 100 тисяч разів менше, ніж у домашніх мікрохвильовок. Тип радіації, що виділяється радіохвилями Wi-Fi, мікрохвильовками та мобільними телефонами підвищує температуру тканин, але лише при дуже високому рівні впливу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ШКОЛЯРКИ ДОВЕЛИ ШКОДУ WI-FI ВИПРОМІНЮВАННЯ

ІНФРАЧЕРВОНІ ПРОМЕНІ: КОРИСТЬ І ШКОДА

НАЙБІЛЬШ НЕБЕЗПЕЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ І МЕТОДИ ЗАХИСТУ