Доїжджаючи до роботи і назад на велосипеді, людина із зайвою вагою або ожирінням може скинути майже стільки ж, скільки в процесі інтенсивних тренувань у спортзалі. Про це повідомляють дослідники з Копенгагенського університету.

В їх дослідженні взяли участь 135 добровольців з індексом маси тіла (ІМТ) 25-35. Добровольців розділили на 4 групи. Перша група їздила на велосипеді на роботу і з роботи. Друга група п’ять разів на тиждень приділяла час тренуванням високої інтенсивності. Третя група п’ять разів на тиждень виконувала вправи помірної інтенсивності. Четверта група була контрольною. За 6 місяців жирова маса істотно зменшилася у добровольців з усіх груп, крім контрольної.

Читайте також:  Чи правда, що схуднення залежить від часу прийому їжі

В учасників, що виконували у вільний час вправи високої інтенсивності, жирова маса стала меншою на 4,5 кілограма (порівняно з контрольною групою), а у тих, хто виконував вправи помірної інтенсивності, – на 2,6 кілограма. У добровольців, добиравшихся на роботу і назад на велосипеді, жирова маса зменшилася на 4,2 кілограма.

Джерело: News.am