Деякі прості і знайомі всім продукти допомагають підтримувати нормальний метаболізм, захищаючи від зайвого жиру і розвитку цукрового діабету.

Дієтологиня Сара Бьюер розповіла про продукти і принципи харчування, які дозволять зменшити кількість жиру на животі, а також знизити ризик розвитку цукрового діабету та інших метаболічних проблем.

Найголовніше правило на думку Бьюер, це вживання цілісних продуктів. Тобто, якщо ви плануєте з’їсти апельсин, то потрібно робити саме це, а не вичавлювати з нього сік. Справа в тому, що цілісний фрукт і сік з нього це зовсім не одне і теж. Сік позбавлений харчових волокон і цукри моментально потрапляють в кров, тобто, процес більш схожий з вживанням солодкої газованої води, а не фрукта. Такий напій швидше посприяє розвитку ожиріння, ніж допоможе організму.

Читайте також:  Названо продукти, які забезпечують високий рівень омега-3

Бьюер радить звернути увагу на молочні продукти середньої жирності з високим вмістом білка. Наприклад, грецький йогурт. Також обов’язково потрібно включити в раціон горіхи – дослідження показують, що ті, хто в тиждень з’їдають не менше двох порцій горіхів (по 30 грам) майже на третину рідше стикаються із зайвою вагою.

Горіхи і несолодкий йогурт стануть прекрасним перекусом. Бьюер вважає, що в боротьбі із зайвою вагою корисні перекушування просто необхідні. Це дозволить скоротити розмір порцій під час основних прийомів їжі, не страждаючи при цьому від голоду.

Обов’язково потрібно включити в раціон рибу, особливо морську. Вона є джерелом йоду і омега-3, які дуже важливі для нормального метаболізму. Також корисно їсти яйця – вони надовго насичують і допомагають уникнути стрибків рівня цукру в крові.

Читайте також:  Чому потрібно чхати